Přihlásit se

O Good Luck Gymu

V Hradci Králové se o ultimátní zápasy (MMA) začali první sportovci aktivně zajímat již na konci minulého tisíciletí. Chtěli bychom zde zmínit několik jmen: Zdeněk Kodrle, David Vyvážil, Roman Vanický, bratři Bohouš a Patrik Lungrikovi, Honza Veverka a Michal Baloun. Panové, děkujeme vám za to, že jste v nás probudili zájem o tento nádherný sport.

Od té doby se změnila spousta věcí – třeba to, že MMA už dávno není underground. V současné době je dokonce prokazatelně celosvětově nejrychleji expandujícím sportovním odvětvím a popularita tohoto sportu neustále stoupá. I v Hradci Králové se situace změnila. Ještě před několika lety bylo úspěchem, když se nás na tréninku sešlo šest nebo víc, zatímco dnes už není výjimkou účast dvaceti lidí na tréninku.

Máme 15 aktivních závodníků, z nichž někteří již dnes stabilně okupují přední příčky republikových ranků ve svých váhových kategoriích. To ale nemění nic na skutečnosti, že jsme stále na začátku – ale jak řekl klasik: "I cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem". My jsme již těch kroků pár absolvovali a troufáme si tvrdit, že správným směrem, ale to hlavní máme ještě před sebou, a sice prezentovat MMA široké veřejnosti jako fascinující, férovou a neuvěřitelně technickou sportovní disciplínu.

Pokud vás tento úžasný sport zaujal, není nic jednoduššího, než si domluvit termín prvního tréninku. Takže na viděnou a "Good luck“!